Přeskočit na navigaci
sterkopisky sterkovna sterk pisek kamenivo piskovna

Celoroční dodávky stavebního kameniva z přírodních zdrojů

České štěrkopísky spol. s r.o.

a její sesterská společnost SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o.  je seskupení firem zabývající se již od roku 1994 celkovým řešením přípravy těžby, samotnou  těžbou, zušlechťováním nerostů,  distribucí kameniva a zahlazováním následků těžby sociálně a ekologicky odpovědným přístupem.

Kamenivo z přírodních zdrojů

Náš finální produkt je kamenivo z přírodních zdrojů používané ve stavebnictví, dopravním stavitelství, pří výrobě betonu, prefabrikátů, zámkové dlažby, suchých maltových směsí a jiných stavebních výrobků.

Spolehlivě a s nízkými náklady poskytujeme komplexní služby dodávek stavebního kameniva včetně dopravy a poradenství , což z nás dělá stabilní firmu v našem oboru.

České štěrkopísky jsou hrdé na to, že nabízejí  celoroční dodávky produktů pro naše velké i malé zákazníky, podílející se na výstavbě  bytové, komunální i dopravní infrastruktury. Respektujeme komunity, ve kterých žijeme a pracujeme. Vážíme si našich zaměstnanců, zákazníků a dodavatelů a udržujeme s nimi dlouhodobě dobré vzájemné vztahy.

Díky naší firemní koncepci, strategii a zákazníkům, kteří se k nám vrací, se řadíme  mezi přední dodavatele těženého přírodního kameniva v České republice.

Reference


zapa beton 
cemex  Českomoravský Beton 
   baumit
best   quck-mix  
     
   
 
 
 

Další sesterské společnosti

 
   
 

Rybářský ráj - pískovna Lázně Toušeň   SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o.