Přeskočit na navigaci
sterkopisky sterkovna sterk pisek kamenivo piskovna

Kontakty

Pro drobný nákup (do 50tun) a v hotovosti  kontaktujte prosím přímo expedici (viz níže).

Obchodní oddělení - (kontaktujte pouze v případě odběru na smlouvu)
Aleš Smilek, obchodní manažer
tel.: +420 724 213 227
mail: smilek@ceske-sterkopisky.cz

Odběr na smlouvu pro provozovnu Dřenice
Václav Marek, vedoucí provozovny
tel.: +420 739 506 918
mail: marek@ceske-sterkopisky.cz

Hlavní správa, účtárna (České štěrkopísky spol. s r. o.),
korespondenční adresa

Cukrovarská 34, 196 00 Praha 9 - Čakovice
tel:  +420 283 930 404
fax: +420 283 931 432
mail: info@ceske-sterkopisky.cz

 

České štěrkopísky spol. s r.o.
Cukrovarská 34
196 00  Praha 9 - Čakovice
Česká republika
info@ceske-sterkopisky.cz
IČ: 27584534
DIČ: CZ27584534
Registrace na OR MS Praha, oddíl C, vložka 117108
ID Datové schránky: 4r6ximd
 české štěrkopísky
Slovenské štrkopiesky, s.r.o.
Tatranská 18
059 91  Veľký Slavkov
Slovenská republika
josko@slovenske-strkopiesky.sk
 IČ: 36512907
DIČ: 2022125292
IČ DPH: SK2022125292
Registrace na OR OS Prešov, oddíl Sro, vložka 16997/P
 slovenské štrkopiesky

Provozovny

Čavyně
Expedice
+420 731 062 879 
Vedoucí - Stanislav Kužel
+420 721 912 136
cavyne@ceske-sterkopisky.cz
kuzel@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Čeperka
Expedice
+420 774 526 049 
Vedoucí - Timmy Nguyen
+420 777 782 899
ceperka@ceske-sterkopisky.cz
ceperka.vedouci@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Dřenice
Expedice
+420 725 026 875
Vedoucí - Václav Marek
+420 739 506 918
drenice@ceske-sterkopisky.cz
marek@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Hrušovany u Brna
Expedice
+420 725 715 129 
+420 511 115 747
Vedoucí - Petr Bedřich
+420 774 252 488

hrusovany@ceske-sterkopisky.cz
bedrich@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Křenek
Expedice
+420 731 140 361

Vedoucí - Milan Toman
+420 734 327 822

krenek@ceske-sterkopisky.cz
toman@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Lhota pod Libčany
Expedice
+420 778 066 114 
Vedoucí - Zdeněk Hrubý
+420 732 763 312
lhota@ceske-sterkopisky.cz
hruby@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Lípa nad Orlicí
Expedice
+420 734 429 963
Vedoucí - Tomáš Sajdl
+420 604 983 615
lipa@ceske-sterkopisky.cz
sajdl@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Nučničky
Expedice
+420 608 535 561 
Vedoucí - Jan Budín
+420 608 127 328
nucnicky@ceske-sterkopisky.cz
budin@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Otradovice

Expedice
+420 222 362 766
+420 736 527 241


Vedoucí - Jan Macho

+420 736 430 727

otradovice@ceske-sterkopisky.cz
macho@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Straškov

Expedice
+420 775 931 877

Vedoucí - Thomas Nguyen
+420 773 003 131
straskov@ceske-sterkopisky.cz
thomas@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY 
Veletov
Expedice
+420 771 142 360
Vedoucí - Pavel Jelínek
+420 722 489 925

veletov@ceske-sterkopisky.cz

jelinek@ceske-sterkopisky.cz

Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
Velká Černoc

Expedice
+420 415 747 015

Vedoucí - Martin Šindelář
+420 739 492 800 

velkacernoc@ceske-sterkopisky.cz
sindelar@ceske-sterkopisky.cz

Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY 
Zlosyň

Expedice
+420 312 310 146
+420 736 527 236

Vedoucí - Libor Čermák
+420 736 527 239

zlosyn@ceske-sterkopisky.cz
cermak@ceske-sterkopisky.cz
Provozovatel:
ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY
pro kontakty na provozovny sesterské společnosti Slovenské štrkopiesky klikněte  ZDE
 
Rybářský ráj - pískovna Lázně Toušeň