Přeskočit na navigaci
sterkopisky sterkovna sterk pisek kamenivo piskovna
Napsali o nás

NA BŘEHU BLANICE JE ZASE ČISTO!  
Blanice patří k Vodňanům stejně neodmyslitelně jako rybníky. Místo neposkvrněných zelených břehů však člověk u řeky někdy vídá spíše moře plechovek, skleněných lahví a igelitu. To se rozhodla společnost České štěrkopísky, s.r.o. společně s oktávou vodňanského gymnázia změnit.

V neděli 3. 3. v devět hodin se sešli studenti u Křtětického jezu, kde dostali pytle na odpadky a přesnou instruktáž. Úkol zněl jasně: vyčistit oba břehy Blanice od všech odpadků. Je těžké uvěřit, co všechno lidé v přírodě zahodí. Obrovské kusy polystyrenu, pneumatiku od traktoru, kabely, lahve od alkoholu, plasty všeho možného druhu, žárovky, oblečení…

Kolem půl jedné dorazili studenti k Louckému mlýnu, kde na ně čekal táborák a občerstvení. Odměnou pro brigádníky byl nejen hřejivý pocit, že udělali něco pro přírodu, ale také finanční sponzorský dar v hodnotě 20000 Kč na maturitní ples. Do budoucna se dá jen doufat, že okolí Blanice zůstane v současném stavu co nejdéle.

zdroj: http://m.vodnany.eu/assets/File.ashx?id_org=18428&id_dokumenty=447865, str. 13

Čištění břehu řeky Labe

Naše společnost podpořila studenty SPSOŠ Roudnice n.l. sponzorským darem 20.000 Kč.

Studenti dar ocenili na základě návrhu firmy úklidem břehu řeky Labe, od přívozu v obci Nučničky až po špičku soutoku Labe s Ohří v Litoměřicích celých 7,2km.

Studentům přejeme krásný maturitní ples, hodně úspěchů do dalšího života, ukázali jste, že se práce nebojíte.

Věříme že tento záslužný čin se stane do budoucna tradicí.

Děkujeme za spolupráci.

Nová provozovna

Od 1.1.2019 převzala fy. České Štěrkopísky pískovnu Lípa v okrese Rychnov nad Kněžnou – obec Lípa nad Orlicí.

Veselé Vánoce - PF 2019

PF 2019

Z historie

Maturus v roce 2010 založila Nadace Jedličkova ústavu v rámci programu „Rok jinak“ Nadace Vodafone. Do vínku dostal Maturus od svého zakladatele agendu novoročenek a kalendářů s obrázky, jejichž autory jsou žáci a studenti škol Jedličkova ústavu. Tyto výrobky dříve každoročně nabízela firmám a veřejnosti Nadace JÚ; veškeré práce s tímto spojené zajišťovali zaměstnanci Nadace JÚ či dobrovolníci. Díky vzniku sociální firmy získali zaměstnání a přebrali celou agendu lidé s postižením. Obrázky od dětí z Jedle tak posíláme do světa obohacené o další poselství.

Informace by měly být objektivní a nestranné

S ohledem na jednostranné a často nepravdivé informování veřejnosti v některých článcích a reportážích zaměřených proti naší společnosti si dovolujeme pro dokreslení informací předložit názor a stanovisko MŽP

Co v reportáži Jana Tuny - Voda v ohrožení - nezaznělo

http://mzp.cz/cz/news_180911_uhersky_ostroh

Reakce MŽP na článek redaktora Vojtka v dnešním Právu: U Moravského Písku se bojuje o vodu

http://mzp.cz/cz/news_180906_UO

Podpora Centra sociálních služeb Vodňany

Nová provozovna Čakany

Společnost SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. se 17. 07. 2018 stala majitelem společnosti ZedaBratislava s.r.o., která provozuje štěrkovnu Čakany. V blízké době zařadíme všechny potřebné informace o této provozovně na naše webové stránky. Do té doby je možné získat informace na webové adrese www.zedabratislava.sk.


Obchodní kontakt:

Ing. Martin Josko 

tel.: +421 903 994 504

e-mail: josko@slovenske-strkopiesky.sk

Veselé Vánoce - PF 2018

PF 2018

PODPORA JEDLIČKOVA ÚSTAVU

I letos České štěrkopísky podporují bezbariérovou dopravu pro klienty Jedličkova ústavu v Praze, tak jako v minulých letech.

AGP beton, s.r.o.

Naše firma České štěrkopísky spol. s r.o.
se 1. 9. 2017 stala majitelem společnosti
AGP beton, s.r.o., odčleněné části akciové společnosti AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s.

Betonárny spadající pod AGP beton, s.r.o.
- Domažlice a Horšovský Týn byly dlouhodobě pronajaty firmě Beton Union Plzeň s.r.o.,
betonárna Pardubice - Semtín je pronajata renomovanému výrobci transportního betonu.

Výroba prefabrikátů Domažlice působí od 1. 9. 2017 pod hlavičkou AGP Beton, s.r.o. a uzavřené dodavatelské i odběratelské smlouvy setrvávají v platnosti. Stejné zůstává personální obsazení i telefonní kontakty.

Omalovánky ČČK

Naše společnost podpořila vydání Omalovánek první pomoci Českého červeného kříže, které byly distribuovány dětem v Jihočeském kraji.

České štěrkopísky na Facebooku

Nyní nás najdete i na Facebooku! Dejte nám svůj "like"
Ukončení provozu Praskačka

Dne 1.4.2017 byl ukončen provoz pískovny Praskačka, bližší informace Vám poskytne obchodní manažer Aleš Smilek tel.: +420 724 213 227
Zákaznický portál

Od 1. 1. 2017 jsme spustili novou službu pro naše zákazníky. Funkcí zákaznického portálu je přístup do systému firem České štěrkopísky a František Jampílek, kde můžete sledovat Vaše dodací listy, faktury a platby. Pro více informací o této službě, nás můžete kontaktovat na: administrativa@ceske-sterkopisky.cz
Rekultivace - Ryby Toušeň

větší video zde
Modernizace technologického vybavení pro provoz pískoven


Ukončení provozu Lipence

Dne 15.8.2016 byl ukončen provoz pískovny Lipence, bližší informace Vám poskytne obchodní manažer Aleš Smilek tel.: +420 724 213 227.
Nová provozovna

Do provozu byla nově uvedena provozovna Lhota pod Libčany v blízkosti Hradce Králové. Sortiment 0/1P, 0/4P, 4/8P, 8/16P, Okrasné kamenivo 16/150 a Zásypový písek netříděný.
Rybářský ráj - pískovna Lázně Toušeň