Přeskočit na navigaci
sterkopisky sterkovna sterk pisek kamenivo piskovna
Veselé Vánoce - PF 2019

PF 2019

Z historie

Maturus v roce 2010 založila Nadace Jedličkova ústavu v rámci programu „Rok jinak“ Nadace Vodafone. Do vínku dostal Maturus od svého zakladatele agendu novoročenek a kalendářů s obrázky, jejichž autory jsou žáci a studenti škol Jedličkova ústavu. Tyto výrobky dříve každoročně nabízela firmám a veřejnosti Nadace JÚ; veškeré práce s tímto spojené zajišťovali zaměstnanci Nadace JÚ či dobrovolníci. Díky vzniku sociální firmy získali zaměstnání a přebrali celou agendu lidé s postižením. Obrázky od dětí z Jedle tak posíláme do světa obohacené o další poselství.

Informace by měly být objektivní a nestranné

S ohledem na jednostranné a často nepravdivé informování veřejnosti v některých článcích a reportážích zaměřených proti naší společnosti si dovolujeme pro dokreslení informací předložit názor a stanovisko MŽP

Co v reportáži Jana Tuny - Voda v ohrožení - nezaznělo

http://mzp.cz/cz/news_180911_uhersky_ostroh

Reakce MŽP na článek redaktora Vojtka v dnešním Právu: U Moravského Písku se bojuje o vodu

http://mzp.cz/cz/news_180906_UO

Podpora Centra sociálních služeb Vodňany

Nová provozovna Čakany

Společnost SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. se 17. 07. 2018 stala majitelem společnosti ZedaBratislava s.r.o., která provozuje štěrkovnu Čakany. V blízké době zařadíme všechny potřebné informace o této provozovně na naše webové stránky. Do té doby je možné získat informace na webové adrese www.zedabratislava.sk.


Obchodní kontakt:

Ing. Martin Josko 

tel.: +421 903 994 504

e-mail: josko@slovenske-strkopiesky.sk

Veselé Vánoce - PF 2018

PF 2018

PODPORA JEDLIČKOVA ÚSTAVU

I letos České štěrkopísky podporují bezbariérovou dopravu pro klienty Jedličkova ústavu v Praze, tak jako v minulých letech.

AGP beton, s.r.o.

Naše firma České štěrkopísky spol. s r.o.
se 1. 9. 2017 stala majitelem společnosti
AGP beton, s.r.o., odčleněné části akciové společnosti AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s.

Betonárny spadající pod AGP beton, s.r.o.
- Domažlice a Horšovský Týn byly dlouhodobě pronajaty firmě Beton Union Plzeň s.r.o.,
betonárna Pardubice - Semtín je pronajata renomovanému výrobci transportního betonu.

Výroba prefabrikátů Domažlice působí od 1. 9. 2017 pod hlavičkou AGP Beton, s.r.o. a uzavřené dodavatelské i odběratelské smlouvy setrvávají v platnosti. Stejné zůstává personální obsazení i telefonní kontakty.

Omalovánky ČČK

Naše společnost podpořila vydání Omalovánek první pomoci Českého červeného kříže, které byly distribuovány dětem v Jihočeském kraji.

České štěrkopísky na Facebooku

Nyní nás najdete i na Facebooku! Dejte nám svůj "like"
Ukončení provozu Praskačka

Dne 1.4.2017 byl ukončen provoz pískovny Praskačka, bližší informace Vám poskytne obchodní manažer Aleš Smilek tel.: +420 724 213 227
Zákaznický portál

Od 1. 1. 2017 jsme spustili novou službu pro naše zákazníky. Funkcí zákaznického portálu je přístup do systému firem České štěrkopísky a František Jampílek, kde můžete sledovat Vaše dodací listy, faktury a platby. Pro více informací o této službě, nás můžete kontaktovat na: administrativa@ceske-sterkopisky.cz
Rekultivace - Ryby Toušeň

větší video zde
Modernizace technologického vybavení pro provoz pískoven


Ukončení provozu Lipence

Dne 15.8.2016 byl ukončen provoz pískovny Lipence, bližší informace Vám poskytne obchodní manažer Aleš Smilek tel.: +420 724 213 227.
Nová provozovna

Do provozu byla nově uvedena provozovna Lhota pod Libčany v blízkosti Hradce Králové. Sortiment 0/1P, 0/4P, 4/8P, 8/16P, Okrasné kamenivo 16/150 a Zásypový písek netříděný.
Rybářský ráj - pískovna Lázně Toušeň